Раніше
ми вже розібрали чому та для чого світ йде в віддалений сервіс, та що потрібно сучасному ринку. Тепер рухаймося далі — визначаємо, які інструменти існують для підвищення рівня сервісного обслуговування клієнтів. Розповідаємо про підключення обладнання Konica Minolta до систем віддаленого моніторингу та управління пристроями нового покоління.

Розвиток та зміни

У 2023 році ми в Konica Minolta впроваджуємо низку ініціатив щодо підвищення рівня сервісного обслуговування клієнтів та підключення обладнання до систем віддаленого моніторингу та управління пристроями нового покоління. 

Раніше ми підключали тільки систему моніторингу базового рівня
CSRC
, що дає змогу відстежувати стан пристроїв, ресурсних запчастин, зчитувати сигнали про закінчення тонеру та передавати показники лічильників. 

Тепер, зʼявилися нові додаткові можливості для віддаленої підтримки клієнтів Konica Minolta: оперативнішого вирішення сервісних інцидентів та, відповідно, підвищення рівня безперебійності друку.

Це стало можливим завдяки впровадженню нових функцій поточної системи та введенням додаткових систем моніторингу та управління пристроями —
WWRSPF

(RSP)
та налаштуванням функції віддаленого доступу
Remote Panel (RP)
на пристроях. 

Remote Panel (RP)


Remote Panel (RP)
дає можливість під‘єднатися (за згодою користувача) до пристрою віддалено і зробити налаштування/фіксацію частини проблем силами команди сервісної підтримки Konica Minolta Ukraine без виїзду на локацію, де розташовується обладнання.

Розв’язувати проблеми віддалено особливо актуально під час воєнного стану: це дає змогу допомогти клієнтові навіть з обмеженими можливостями переміщення інженерів між локаціями під час тривоги чи можливих обстрілів.  

Для налаштування роботи цих систем з боку клієнта необхідно лише відкрити 443 порт та доступ до ряду серверів Konica Minolta, всі інші налаштування зробить інженер при візиті. 

Порівняння та опис можливостей системта сервісів можна переглянути тут 

CSRC, RSP та Remote Panel — це системи з високим рівнем інформаційної безпеки, які жодним чином не збирають та не передають будь-якої інформації, що друкується, тільки дані пристрою, що необхідні для оперативного вирішення сервісних інцидентів. 

«Ми в Konica Minolta Ukraine вже зараз вирішуємо до 20% загальної кількості запитів віддалено, не втрачаючи цінного часу для забезпечення безперебійності сервісу. З впровадженням додаткових моніторингових систем та посиленням команди сервісних інженерів віддаленої підтримки маємо всі шанси на те, що кожна третя, а може з часом і кожна друга заявка буде вирішуватись віддалено. Ми в це віримо і працюємо разом задля досягнення такого результату 😊», — директорка департаменту управління клієнтським досвідом Konica Minolta Ukraine, Хміль Юлія. 

Ми в Konica Minolta Ukraine вже зараз вирішуємо до 20% загальної кількості запитів віддалено, не втрачаючи цінного часу для забезпечення безперебійності сервісу.

директорка департаменту управління клієнтським досвідом Konica Minolta Ukraine, Хміль Юлія

Поділитися:

Оцініть цю статтю